Jak długo trwa otrzymanie pieniędzy z PayPal

PayPal jest globalnym systemem płatności online i ludzie używają PayPal do kupowania przedmiotów na Etsy do fakturowania pracy freelancera dla klientów i wiele innych. Wielu usługodawców, freelancerów używa PayPal jako metody otrzymywania płatności. Więc to jest bardzo częste pytanie: jak długo trwa otrzymanie pieniędzy na PayPal.

Wakacje z pozabankową pożyczką od VIVUS

Wakacyjne podróże czy tego chcemy, czy nie wiążą się z wydatkami i to zazwyczaj sporymi. Nie chcąc rezygnować z przyjemności, jakie dają podróże bardzo często gotowi jesteśmy na spore wyrzeczenia oby zrealizować upragniony urlop. W tym roku rośnie szansa na wyjazd do ciepłych krajów, a wszystko to za sprawą znoszenia obostrzeń związanych z pandemią Covid-19.

Jak zamknąć konto w mBanku

Zamykanie konta banku wcale nie musi być takie problematyczne. Poznaj wszystkie dostępne metody opisujące jak zamknąć konto w mBanku bez wysiłku.

Eurobank (Millennium Bank) – kod SWIFT, IBAN i adres

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami na temat danych (SWIFT, IBAN), które są wymagane podczas przelewów do Eurobanku (obecnie Millennium Bank).

Zalety i wady kontraktów CFD

Transakcje na rynku walutowym charakteryzują się tym, że oferują możliwości niedostępne na innych rynkach. Jedną z nich jest korzystanie z pozagiełdowych kontraktów CFD. Są to instrumenty pochodne oparte na różnicach kursowych na danym instrumencie. Posiadają wiele zalet i tyle samo wad. Czy warto korzystać z kontraktów CFD?

Nest Bank – Sesje przychodzące i wychodzące + godziny transakcji

Poznaj najnowsze informacje o sesjach przychodzących i wychodzących w Nest Bank i zaplanuj swój przelew w taki sposób, żeby dotarł na czas.

Idea Bank - Sesje przychodzące i wychodzące + godziny transakcji

Najważniejsze informacje o sesjach przychodzących i wychodzących w Idea Bank. Poznaj godziny i zleć przelew zgodnie z harmonogramem, a dotrze na czas.

Jak wziąć kredyt w Play?

Jak prezentuje się oferta kredyt w Play i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami – jak aktywować, używać i na co zwrócić szczególną uwagę.

PKO BP – międzynarodowy kod SWIFT, IBAN oraz adres

Najważniejsze informacje o przelewach międzynarodowych dla banku PKO BP. Kod SWIFT (BIC) oraz IBAN są niezbędne do odbierania pieniędzy zza granicy.

Millenium Bank – kod SWIFT, IBAN oraz adres

Poznaj podstawowe dane potrzebne do realizacji transakcji międzynarodowych dla Millenium Bank w Polsce – kody IBAN, SWIFT oraz adres przelewu.

Santander Bank Polska (były BZWBK) – SWIFT, IBAN i adres

Dowiedz się najważniejszych informacji o kodzie SWIFT oraz czym jest IBAN i jak je stosować podczas przelewów międzynarodowych.

mBank – kody identyfikacyjne SWIFT (BIC), IBAN oraz adres

Poznaj kody identyfikacyjne SWIFT/BIC, IBAN, sort code oraz adres przelewu do mBank i realizuj przelewy międzynarodowe bez najmniejszego problemu.

BNP Paribas - IBAN, SWIFT i adres do przelewów

Jaki sposób dokonać przelewu międzynarodowego do banku BNP Paribas wraz z numerami SWIFT oraz IBAN (BIC).

Getin Bank sesje przychodzące i wychodzące

Sesje przelewów przychodzących i wychodzących w Getin Banku. Kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie, kiedy wyjdzie przelew ELIXIR, godziny księgowania.

Odsetki ustawowe

Polskie prawo określa kilka rodzajów odsetek — odsetki ustawowe, odsetki ustawowe za opóźnienie, odsetki za opóźnienie w transakcjach handlowych czy odsetki za zwłokę określone w Ordynacji podatkowej. Ile wynoszą w 2018 roku i kiedy się je nalicza? Sprawdźmy.

Kwota wolna od potrąceń

Kwota wolne od potrąceń to określona część świadczenia, która nie podlega potrąceniom i egzekucji. Taki mechanizm chroni wynagrodzenie pracownika przed zbyt dużymi potrąceni-ami, zapewniając mu jednocześnie niezbędne do życia środki. Ile wynosi w 2018 roku kwota wolna od potrąceń? W jaki sposób ją wyliczyć? Sprawdźmy.

Przedawnienie długu u komornika

Jeśli posiadasz dług, wynikający np. z niespłaconych pożyczek pozabankowych, możesz unik-nąć jego zapłaty. Aby było to możliwe, musi jednak upłynąć odpowiednio długi okres prow-adzący do tzw. przedawnienia długu. W artykule przyjrzymy się tej kwestii nieco bliżej.

Czy komornik może zająć zwrot podatku?

Czy osoba, która zmaga się z egzekucją komorniczą, może liczyć na to, że otrzyma zwrot po-datku z Urzędu Skarbowego? Czy aby pozyskać pieniądze na spłatę długu, komornik będzie miał prawo zająć należne podatnikowi środki? Podpowiadamy.

Co to jest kod SWIFT?

Kod SWIFT (skrót od Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) to 8-cyfrowy kod, wykorzystywany do realizacji transakcji międzynarodowych. Co oznaczają jego poszczególne cyfry? Kiedy może się przydać? Podpowiadamy.

Co powinna zawierać faktura

Faktura jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przez przedsiębiorców dokumentów. Jakie informacje powinna zawierać? Sprawdźmy.