Brak środków na opłacenie rachunków, egzekucja komornicza i inne formy zadłużenia to sytuacje, które mogą spędzać sen z powiek, a przy okazji uniemożliwiać zaciągnięcie kredytu. Zmagający się z takimi problemami finansowymi mogą skorzystać z pożyczek pozabankowych, które są alternatywą dla tych tradycyjnych i to dostępną dla każdego! Sprawdź, jak postarać się o wsparcie finansowe przy zadłużeniu!

Jak szybko rozwiązać problem z długami? To musisz wiedzieć o pożyczce dla zadłużonych!

Kiedy możesz wnioskować o pożyczkę dla zadłużonych przez internet?

Odmowa udzielenia kredytu z powodu egzekucji komorniczej lub innych zadłużeń to niekoniecznie sytuacja bez wyjścia! Szybkie pożyczki dla zadłużonych, o które można wnioskować przez internet, stanowią rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Jeżeli nie możesz zaciągnąć kredytu w banku, sprawdź, czy spełniasz warunki stawiane przez konkretną firmę. O środki finansowe możesz starać się nawet wtedy, gdy:

  • nie jesteś w stanie spłacić swoich aktualnych zobowiązań, 
  • Twoja zdolność kredytowa jest niewystarczająca,
  • widniejesz w rejestrze dłużników BIK, BIG, KRD, ERIF, KBIG czy ZBP,
  • Twoja pensja lub majątek zostały zajęte przez firmę windykacyjną lub komornika.

Pożyczka dla zadłużonych w praktyce. O czym musisz pamiętać?

Jeżeli Twoje konto podlega egzekucji komorniczej, wszelkie nowe środki, które się na nim pojawią, od razu zostaną zajęte, dlatego przelanie pożyczonej kwoty na rachunek bankowy jest niemożliwe. Nawet jeśli założysz drugie konto, prawdopodobnie zostanie zajęte. 

W takiej sytuacji wypłata pożyczki gotówkowej nastąpi za pośrednictwem specjalnego czeku GIRO. Pieniądze nie są przekazywane na konto w banku, ale możesz je odebrać w najbliższej placówce pocztowej, okazując dowód osobisty. Wszystkie niezbędne formalności realizuje się online.

Plusy i minusy pożyczki dla zadłużonych przez internet

W podbramkowych sytuacjach wsparcie finansowe w tej formie to często jedyne wyjście. Pożyczka dla zadłużonych ma swoje wady i zalety. Na pewno warto rozważyć tę możliwość ze względu na niewiele formalności, dyskrecję i sprawność całej procedury. To, co może zniechęcać, to dość wysokie koszty pożyczki. Zanim więc podpiszesz umowę z konkretną firmą, dokładnie sprawdź warunki, na jakie się decydujesz, oraz wysokość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Pomocą będzie tutaj porównywarka ofert pożyczkowych, np. KOKOS. Dzięki niej znajdziesz ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom, możliwościom i potrzebom.

Przed zaciągnięciem nowego zobowiązania warto dokładnie przeanalizować szczegóły każdej oferty oraz ocenić ewentualne ryzyko. W końcu każda kolejna pożyczka oznacza, że będziesz musiał ją docelowo spłacić. Pamiętaj także, że każdy podmiot finansowy stawia inne warunki udzielania pozabankowych kredytów dla osób z długami. Nie rezygnuj, jeśli jeden z nich odmówi Ci wsparcia – być może w kilku kolejnych nie będzie z tym najmniejszego problemu!

Hodnocení kategorie 4.5
Jak szybko rozwiązać problem z długami? To musisz wiedzieć o pożyczce dla zadłużonych! Oceny odwiedzających 4.2/5 z 9 głosów.

Szybka pożyczka Creditronreklama