Dane kontaktowe:

double technology s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, Czechia, VAT: CZ08695717
Facebook
Firma nie jest dostawcą jakiegokolwiek produktu finansowego.

  • E-mail: info@coolfinance.pl
  • Skype: tive:4a18a4c3306e7dc4
  • Tel: +420 720 624 934
  • Facebook: https://www.facebook.com/lemonyapps
  • Twitter: https://twitter.com/lemonyapps?lang=cs
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/19097218/admin/

Nie jesteśmy dostawcą produktów finansowych, a jedynie niezależną porównywarką i źródłem informacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu, prosimy o be-zpośredni kontakt z jego dostawcą. Jeśli masz pytania dotyczące naszej platformy, zna-lazłeś błąd lub rozbieżność, skontaktuj się z nami pod adresem info@lemonyapps.com.

Markę LemonyApps.com obsługuje firma double technology s.r.o. Na każdym rynku stworzyliśmy unikalną porównywarkę, uwzględniającą zasady udzielania pożyczek w danym kraju.

Czym jest LemonyApps?

W ostatnich latach na całym świecie pojawiło się wiele nowych usług i produktów finan-sowych: pożyczki, konsolidacje, usługi ubezpieczeniowe czy karty kredytowe. Rynek się rozwinął, a tradycyjni dostawcy musieli regulować swoje warunki ze względu na rosnącą konkurencję. Po drodze pojawił się jednak duży dylemat — jak wybierać między tak wi-eloma opcjami? To właśnie on stał się impulsem do stworzenia platformy LemonyApps. LemonyApps zapewnia jasne i przejrzyste porównanie dostępnych produktów finan-sowych na wielu światowych rynkach.

Z Czech i całego świata.

W 2010 roku rozpoczęliśmy działalność w Czechach i stopniowo rozszerzaliśmy ją na Słowację, Polskę, Hiszpanię, Argentynę, Szwecję, Norwegię, Indonezję i ponad 25 innych krajów na całym świecie. Naszą misją jest zapewnienie przyjaznego, bezpi-ecznego środowiska dla zastosowania usług i produktów finansowych w celu rozwiąza-nia problemu użytkownika.

Porównujemy tylko sprawdzone i w 100% zaufane firmy i produkty, kompleksowo zba-dane przez naszych analityków. Oprócz szczegółowych informacji na ich temat publiku-jemy również recenzje użytkowników, często zadawane pytania i reprezentatywne przykłady. Dzięki LemonyApps szybko zweryfikujesz, ile zapłacisz za usługę lub produkt, unikniesz nieporozumień, nieuzasadnionych kosztów i… frustracji

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

We wszystkich krajach współpracujemy z doświadczonymi specjalistami i partnerami. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość usług we wszystkich naszych witrynach.

  • Niezależność. Nie pracujemy dla żadnego konkretnego dostawcy. Niezależnie porównujemy dostępne na rynku produkty i usługi, które oceniliśmy jako transparentne i godne zaufania.
  • Brak opłat. Korzystanie z naszej porównywarki jest w 100% darmowe. Sami nie dos-tarczamy żadnych produktów finansowych.
  • Transparentność. Aby zagwarantować przejrzystość kosztów, sprawdzamy i porównu-jemy parametry wszystkich produktów. Unikamy ogólnych i niejasnych sformułowań oraz wprowadzających w błąd obliczeń.
  • Brak zobowiązań. Złożenie wniosku pożyczkowego za pośrednictwem naszej porównywarki nie jest w żaden sposób zobowiązujące. Podczas porównania nie przekazujesz nam żadnych danych osobowych.

Jak działają nasze porównywarki?

Naszymi partnerami są wyłącznie renomowane, zaufane instytucje finansowe. Wszystkie nasze usługi są dostępne całkowicie bezpłatnie i bez rejestracji. Aby skorzystać z porównywarki, możesz po prostu wyświetlić przegląd wszystkich dostępnych produktów lub wybrać żądaną kategorię. Następnie otrzymasz przegląd ofert wraz z podstawowymi informacjami. W razie potrzeby możesz je rozszerzyć. Pamiętaj, jeśli złożysz wniosek pożyczkowy za pośrednictwem naszej porównywarki, zawsze zapłacisz taką samą kwotę, jak gdybyś złożył go bezpośrednio na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę uzyskać pożyczkę?

Warunki i zasady otrzymania pożyczki są zależne od konkretnego pożyczkodawcy. Ogólną procedurę znajdziesz w naszym zestawieniu. Po wybraniu konkretnej firmy możesz złożyć wniosek bezpośrednio z jego poziomu. Nasze usługi są całkowicie be-zpłatne. Koszty pożyczki zaciągniętej za pośrednictwem LemonyApps są identyczne z kosztami tej, zaciągniętej na stronie firmy pożyczkowej.

Dlaczego w ogóle mam porównywać produkty finansowe?

Oferta pożyczek jest dziś bardzo obszerna. Dzięki porównaniu znajdziesz tę, która najpełniej spełni Twoje oczekiwania, będzie najtańsza i w pełni bezpieczna. Gdybyś chciał dokonać porównania samodzielnie, zajęłoby to kilka dni. Dzięki LemonyApp nie musisz tego robić! Jako niezależna porównywarka pożyczek, dostarczymy wszystkich ważnych informacji, pomożemy także oszczędzić czas i pieniądze.

Jak to możliwe, że niektóre kredyty są bezpłatne?

W ciągu ostatnich lat popularność bezpłatnych pożyczek dynamicznie wzrosła. Sięgając po darmową pożyczkę, nie zapłacisz odsetek, prowizji i żadnych innych kosztów. Kluc-zowym kryterium braku kosztów jest jednak terminowa spłata zobowiązania. Zanim sięgniesz po pożyczkę za 0 zł, upewnij się, że zdołasz zwrócić pieniądze na czas.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Aby udzielić pożyczki, większość firm wymaga, by wnioskujący miał polskie obywa-telstwo, konto w banku i aktywny numeru telefonu komórkowego. Pozostałe parametry (np. wiek, wysokość i źródło dochodów) mogą się różnić w zależności od pożyczko-dawcy.