Santander Consumer Bank

Pożyczka Santander kredyt

  • Kredyt do 50 000 PLN dla obecnych klientów
  • Kredyt do 25 000 PLN dla nowych klientów
  • Odsetki od 3,99% dla nowych klientów

Więcej informacji reklama

Spółka Santander Consumer Bank

Podstawowe informacje

Santander Consumer Bank (santanderconsumer.pl) jest częścią hiszpańskiej grupy Santander i pod tą nazwą istnieje na rynku od 2006 roku. W 2011 roku połączył się z AIG Bank Polska. Główni akcjonariusze to Santander Consumer Finance oraz Bank Zachodni WBK (również należący do grupy Santander i od 2014 roku pełniący rolę większościowego akcjonariusza Santander Consumer Bank). Oferta Banku obejmuje zarówno obsługę klientów indywidualnych, jak i firmowych. W Polsce czynnych jest obecnie 305 placówek stacjonarnych. Santander Bank jest członkiem grupy finansowej Santander z siedzibą w Hiszpanii i działa w kilku innych krajach. W Europie można je znaleźć w Polsce - santanderconsumer.pl, Szwecja - santanderconsumer.se, Portugalia - santander.pt. Ta grupa ma również oddziały lokalne w Argentynie - santanderrio.com.ar i Brazylii - santander.com.br.

Dane kontaktowe

Główna siedziba Santander Consumer Bank mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Strzegomskiej 42c. Jeśli chcesz uzyskać informacje dotyczące oferty, możesz skontaktować się z konsultantami za pośrednictwem formularzy dostępnych tutaj: https://www.santanderconsumer.pl/kontakt/. Kontakt możliwy jest również pod numerem Infolinii 195 00 (dla klientów dzwoniących z Polski) lub +48 713 589 909 (dla klientów dzwoniących spoza granic Polski). Jeżeli natomiast chcesz zgłosić zgubienie karty kredytowej oraz ją zastrzec, zatelefonuj pod numer 71 358 22 20 lub skontaktuj się bezpośrednio z Systemem Zastrzegania Kart (828 828 828).

Santander Consumer Bank w Internecie

Adres głównej strony internetowej Banku to: https://www.santanderconsumer.pl/. Znajdziesz tam informacje dotyczące szerokiej oferty, dane kontaktowe oraz wyszukiwarkę Oddziałów, która pomoże Ci ustalić, gdzie znajduje się najbliższa placówka stacjonarna Santander Consumer Bank w Twojej okolicy.

Siedziba

Adresa: Santander Consumer Bank S.A., ul. Strzegomska 42c 53-611, Wrocław

Pożyczka jest:

  • Dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat)
  • Dla obywateli RP oraz osób posiadających pozwolenie na stały pobyt na terenie RP
  • Dla osób mogących zaświadczyć, że ich miesięczne dochody przekraczają kwotę 2500 PLN

Pożyczka nie jest:

  • Dla osób niepełnoletnich (które nie ukończyły 18 lat)
  • Dla osób, które nie są obywatelami RP ani nie posiadają pozwolenia na stały pobyt na terenie RP
  • Dla osób, których miesięczne dochody są niższe niż 2500 PLN