Najczęściej zadawane pytania Santander kredyt

Pożyczka Santander kredyt

  • Kredyt do 50 000 PLN dla obecnych klientów
  • Kredyt do 25 000 PLN dla nowych klientów
  • Odsetki od 3,99% dla nowych klientów

Więcej informacji reklama

Najczęściej zadawane pytania Santander kredyt

Pytanie Odpowiedź
Chcę skorzystać z opcji „Mistrzowski Kredyt bez wychodzenia z domu” i dostarczyć niezbędne dokumenty drogą elektroniczną. Ile najwięcej mogę wówczas pożyczyć? W takim wypadku maksymalna kwota kredytu to 25 000 PLN dla osób, które są już klientami Santander Consumer Bank oraz 15 000 PLN dla nowych klientów. Jeśli potrzebujesz większej kwoty, rozważ możliwość złożenia wniosku kredytowego w trybie innym niż tryb online (w Oddziale Banku).
Ile wynosi maksymalna kwota Mistrzowskiego Kredytu Santander Consumer Bank, jaką mogę otrzymać jeśli nie składam wniosku w trybie online? Maksymalna kwota kredytu to wówczas 50 000 PLN dla obecnych klientów Banku oraz 25 000 PLN dla nowych klientów.
Odebrałem pozytywną decyzję kredytową. Po jakim czasie pieniądze pojawią się na moim koncie? Wszystko zależy od tego, czy złożyłeś wniosek kredytowy przez Internet, czy zrobiłeś to osobiście w którymś z oddziałów Santander Consumer Bank. W pierwszym przypadku pieniądze trafią na Twoje konto w 24-72 godziny, licząc od momentu podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej. Jeśli natomiast zdecydujesz się odebrać gotówkę w kasie Oddziału, dostaniesz ją w ciągu 15 minut.
Chcę złożyć wniosek o przyznanie Mistrzowskiego Kredytu Santander Consumer Bank. Jakie poręczenia będą mi potrzebne? Santander Consumer Bank nie wymaga od klientów żadnych poręczeń. Mistrzowski Kredyt otrzymasz po dopełnieniu niezbędnych formalności i podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej.
W niektórych bankach oferujących kredyty ze zmiennym oprocentowaniem wysokość raty, którą trzeba spłacać wzrasta w trakcie trwania umowy kredytowej. Czy coś podobnego może mnie spotkać w Santander Consumer Bank? Nie masz się czego obawiać. Santander Consumer Bank gwarantuje stałą stopę procentową dla kredytów gotówkowych, więc wysokość Twojej raty na pewno nie ulegnie zmianie.
Jakie korzyści daje mi ubezpieczenie przysługujące wraz z Mistrzowskim Kredytem oraz oferta Pakietu Usług Bankowych? O tym, jak ważne jest ubezpieczenie kredytu przekonasz się zwłaszcza, gdy przytrafią Ci się sytuacje losowe, które mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoją zdolność do spłacania zobowiązań. Środki z ubezpieczenia możesz wykorzystać wówczas na spłatę rat. Dodatkowo przysługują Ci dwa pakiety: „Ubezpieczenie na Życie” oraz „Pomoc na Zawołanie”, które obejmują śmierć Ubezpieczonego, śmierć Ubezpieczonego na skutek nieszczęśliwego wypadku, trwałą lub czasową niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu czy interwencję chirurgiczną po wypadku, a także pomoc, jeżeli do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w miejscu zamieszkania oraz konsultację kardiologiczną. Dzięki Pakietowi Usług Bankowych możesz z kolei uzyskać bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej (zaświadczeń, kopii i opinii bankowej) oraz możliwość ustawienia SMS-owych przypomnień o zbliżającym się terminie spłaty i wysokości najbliższej raty.

Pożyczka jest:

  • Dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat)
  • Dla obywateli RP oraz osób posiadających pozwolenie na stały pobyt na terenie RP
  • Dla osób mogących zaświadczyć, że ich miesięczne dochody przekraczają kwotę 2500 PLN

Pożyczka nie jest:

  • Dla osób niepełnoletnich (które nie ukończyły 18 lat)
  • Dla osób, które nie są obywatelami RP ani nie posiadają pozwolenia na stały pobyt na terenie RP
  • Dla osób, których miesięczne dochody są niższe niż 2500 PLN