Najczęściej zadawane pytania Bank BPH kredyt

Pożyczka Bank BPH kredyt

 • Kredyt od 1000 PLN do 200 000 PLN bez zbędnych formalności
 • Czas spłaty kredytu ustalany indywidualnie (do 6 do 120 miesięcy)
 • Kredyt możesz otrzymać bez poręczenia
 • By ubiegać się o kredyt, nie musisz zakładać konta w Banku BPH

Darmowa pożyczka Creditronreklama

Najczęściej zadawane pytania Bank BPH kredyt

Pytanie Odpowiedź
Mam już kredyt w innym banku. Czy mimo to mogę złożyć wniosek o kredyt w Banku BPH? Oczywiście. Warunkiem decydującym o przyznaniu kredytu będzie Twoja zdolność kredytowa pozwalająca na spłatę zobowiązania.
Czy przesłanie wniosku, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia, jest jednoznaczne z zawarciem umowy kredytowej? Nie masz się czego obawiać. Samo przesłanie wniosku do niczego Cię nie zobowiązuje. Bank BPH, w oparciu o wniosek, podejmuje decyzję kredytową, od której zależeć będą kolejne etapy ewentualnej procedury kredytowej.
Ile wynosi czas rozpatrzenia wniosku? Twój wniosek zostanie wstępnie rozpatrzony w ciągu kilkunastu minut pod warunkiem, że złożysz go w godzinach pracy Biura Informacji Kredytowej (od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-22:00 oraz w niedziele w godz. 7:00-21:00). W innym wypadku zajmiemy się nim niezwłocznie już następnego dnia.
Na co mogę przeznaczyć pieniądze z kredytu? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Bank BPH daje Ci całkowitą dowolność.
Czy Bank BPH może przygotować dla mnie ofertę indywidualną? Jak najbardziej. W oparciu o dane z wypełnionego przez Ciebie wniosku oraz treść informacji zwrotnej z Biura Informacji Kredytowej przygotowywana jest spersonalizowana Propozycja dla Klienta, zawierająca Twój maksymalny limit kredytowy, z uwzględnieniem zdolności kredytowej.
Czy jako kredytobiorcy przysługuje mi ubezpieczenie? Zawsze masz możliwość dobrowolnego zawarcia umowy z tytułu zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę kredytu, takich jak: śmierć, niezdolność lub czasowa niezdolność do pracy, choroba uniemożliwiająca kontynuowanie bądź ponowne podjęcie pracy. Koszt ubezpieczenia zależy od wariantu, który wybierzesz, kwoty Twojego kredytu, a także terminu spłaty.
Potrzebuję dodatkowych informacji dotyczących przyznawania kredytu. W jaki sposób mogę je uzyskać? Do Twojej dyspozycji jest Infolinia (801 406 406 lub 58 300 70 69) czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 oraz w soboty w godz. 10:00-16:00. Doradca Banku BPH wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Jakie dokumenty muszę dołączyć do wniosku, ubiegając się o kredyt w Banku BPH? Niezbędny będzie dowód osobisty lub karta stałego pobytu. Reszta wymaganych dokumentów zależy od Twoich źródeł dochodu. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.gotowkaonline.pl/BPH/dokumentyKredytowe.jsp.
Wystawiono mi zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Jak długo jest ono ważne? Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach jest ważne przez 30 dni od daty wystawienia.
Czy kserokopie dokumentów niezbędnych przy ubieganiu się o kredyt muszą być poświadczone notarialnie? Nie ma takiego wymogu. Oryginały dokumentów powinny być jednak przedstawiony do wglądu w jednym z Oddziałów Banku BPH.
Czy środki z kredytu zostaną przelane bezpośrednio na moje konto bankowe? To jedna z opcji. Możesz również osobiście wypłacić środki z kredytu bezpośrednio w kasie Banku BPH.
W jaki sposób i gdzie mogę spłacać swój kredyt? Możesz przelewać raty bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego albo dokonywać wpłat w wybranym banku lub na poczcie.
Czy mogę wcześniej spłacić swój kredyt? Tak. Co ważne, Bank BPH nie obciąży Cię z tego powodu żadnymi dodatkowymi opłatami.

Pożyczka jest:

 • Dla osób pełnoletnich (powyżej 18 roku życia)
 • Dla osób posiadających obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej lub kartę stałego pobytu
 • Dla posiadających udokumentowany stały dochód co najmniej przez ostatnie 3 miesiące
 • Zarówno dla stałych, jak i nowych klientów Banku BPH

Pożyczka nie jest:

 • Dla osób niepełnoletnich (poniżej 18 roku życia)
 • Dla osób nieposiadających obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej lub karty stałego pobytu
 • Dla osób nieposiadających aktualnego, udokumentowanego źródeł dochodu