Kredyt na dowód

    kredyt na dowód bez zaświadczeń

Chcesz sfinansować wymarzony zakup, wreszcie pojechać na wakacje lub zorganizować dziecku wyjątkowe przyjęcie urodzinowe? Korzystając z usług firm pożyczkowych możesz pożyczyć pieniądze na dowód osobisty, bez formalności i zaświadczeń. Najlepsze kredyty na dowód znajdziesz na Coolfinance. Sprawdź już dziś!

Szybka pożyczka Creditronreklama

Szybka pożyczka 300 zł – 15 000 zł
Miejsce 1.

Creditron

reklama
Zadowolenie star
200000
Kwota 1 000 zł - 200 000 zł
RRSO 0 %
Okres do 10 lat

Szybka informacja - Akcji Jedna wolnej pożyczki

Szczegóły oferty

 • Kredyt do 200 000 PLN
 • Spłaty do 120 mies.
 • Odsetki od 0 %

Wymagania

 • Wiek: 18 + lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Pełna zdolność do czynności prawnych

Kontakty

Więcej informacji o firmie Alior Bank SA

Pożyczka do 200 000 zł z RRSO 0 % Więcej informacjireklama
200000
Kwota 1 000 zł - 200 000 zł
RRSO 4,99 %
Okres 6 do 120 miesięcy

Szybka informacja

Szczegóły oferty

 • Kredyt od 1000 PLN do 200 000 PLN bez zbędnych formalności
 • Czas spłaty kredytu ustalany indywidualnie (do 6 do 120 miesięcy)
 • Kredyt możesz otrzymać bez poręczenia
 • By ubiegać się o kredyt, nie musisz zakładać konta w Banku BPH

Wymagania

 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Musisz posiadać polskie obywatelstwo albo pozwolenie na stały pobyt na terenie RP
 • Musisz przedstawić aktualne oświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach
 • Mieć pełną zdolność do czynności prawnych

Kontakty

Więcej informacji o firmie Bank BPH

Pożyczka do 200 000 zł z RRSO 4,99 % Więcej informacjireklama
150000
Kwota 1 000 zł - 150 000 zł
RRSO 3 %
Okres 6 – 84 mies.

Szybka informacja

Szczegóły oferty

 • Kredyt do 150 000 PLN
 • Spłaty 6 – 84 mies.
 • Odsetki od 3 %

Wymagania

 • Wiek: 18 + lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Pełna zdolność do czynności prawnych

Kontakty

Więcej informacji o firmie Bank Millennium SA

Pożyczka do 150 000 zł z RRSO 3 % Więcej informacjireklama
200000
Kwota 1 000 zł - 200 000 zł
RRSO 9,99 %
Okres 6 - 120 miesięcy

Szybka informacja - Akcji Jedna wolnej pożyczki

Szczegóły oferty

 • Szybka pożyczka do 200 000 PLN
 • Długotrwałe spłaty 6 - 120 miesięcy
 • Pożyczka w ciągu 24 godzin
 • Niski RRSO od 9.99 %

Wymagania

 • Wiek: 20-80 lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Pozytywna ocena zdolności kredytowej (posiadanie stałego dochodu)

Kontakty

Więcej informacji o firmie Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna

Pożyczka do 200 000 zł z RRSO 9,99 % Więcej informacjireklama

W sumie mamy termin zrównano 22 kredyty. Ostatnia aktualizacja wykonana dnia 30.06.2024 v 8 godzin 56 minut.

    kredyt na dowód bez zaświadczeń

Teraz możesz otrzymać dodatkowe pieniądze bez konieczności dostarczania stosu zaświadczeń, zawiłych procedur i niepotrzebnych formalności. Aby wnioskować o kredyt na dowód będzie potrzebny jedynie dowód osobisty, numer telefonu komórkowego oraz konto w banku. Pożyczanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Dokąd po kredyt na dowód osobisty?

Aby otrzymać pieniądze, skorzystaj z usług jednej z wielu dostępnych na polskim rynku firm pożyczkowych. Którą firmę wybrać? Warto zaufać takiemu pożyczkodawcy, który posiada stabilną, ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki temu będziesz miał pewność, że firma nie zniknie z rynku szybciej, niż się na nim pojawiła.

Szukając najlepiej dostosowanej do swoich oczekiwań oferty, warto zwrócić uwagę również na odmienne wymogi w stosunku do pożyczkodawców. Niektóre instytucje udzielają pożyczek osobom, które ukończyły 18 r.ż. Inne, jako dolną granicę wieku przyjmują 23, a nawet 23 lata.

Nie bez znaczenia jest również weryfikacji danych potencjalnego pożyczkobiorcy, a szczególnie jego historii kredytowej oraz aktualnej sytuacji finansowej.

Jeśli Twoja historia kredytowa w BIK-u pozostawia wiele do życzenia, znajdź taką firmę, która nie weryfikuje jego zasobów, Podobnie w przypadku biur informacji gospodarczej (KRD, Rejestru Dłużników Erif oraz BIGInfo Monitora). Jeśli jesteś dłużnikiem i Twój wierzyciel umieścił Twojego dane w którejś z nich, możesz mieć realny problem z otrzymaniem pożyczki. Wśród dostępnych na rynku firm pożyczkowych znajdują się jednak takie, które nie sprawdzają danych pożyczkobiorców w ww. bazach. Chcesz zwiększyć swoje szansę na otrzymanie pieniędzy? Znajdź jedną z nich!

Informacje dotyczące wymagań, stawianych potencjalnemu pożyczkobiorcy oraz sposobów weryfikacji jego danych znajdują się na stronach internetowych poszczególnych firm pożyczkowych oraz w treści umowy ramowej.

Jak otrzymać szybki kredyt na dowód?

Jeśli znalazłeś pożyczkodawcę, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania, wejdź na jego stronę internetową, załóż konto oraz wypełnij wniosek o pożyczkę. Aby wypełnić wniosek niezbędne będzie podanie danych z dowodu osobistego (imienia i nazwiska,, numeru PESEL, numeru i serii dowodu osobistego) oraz informacji na temat osiąganych dochodów i miesięcznych zobowiązań finansowych.

Aby otrzymać szybki kredyt na dowód nie jest wymagane dostarczenia dokumentów o zatrudnieniu i wysokości zarobków. Firmy pożyczkowe podejmują decyzją jedynie na podstawie Twojej deklaracji.

Po wysłaniu wniosku niezbędna będzie weryfikacja Twoich danych poprzez wysłanie na konto pożyczkobiorcy przelewu. Kwota przelewu jest symboliczna i w zależności od pożyczkodawcy wynosi od 0,01 do 1 zł. Celem takiej procedury jest zwiększenie bezpieczeństwa pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy oraz wyeliminowanie ewentualnych oszustw, mających na celu zaciągnięcie pożyczki na inną osobę.

Jeśli procedura weryfikacji danych przebiegła pomyślnie, firma może przystąpić do sprawdzania wniosku i szacowania Twojej zdolności kredytowej.

Decyzję pożyczkową możesz otrzymać już w kilka minut po wysłaniu wniosku! Jeśli decyzja jest pozytywna, środki finansowe wpłyną na Twoje konto równie szybko.

A może darmowy kredyt na dowód osobisty?

Niektóre firmy pożyczkowe oferują nowym klientom darmowe pożyczki. Ta promocyjna oferta ma na celu przyciągnięcie (i zatrzymanie) klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z oferty danego pożyczkodawcy. Pożyczając od firmy pożyczkowej 1000 zł, po 30 dniach będziesz zobowiązany oddać dokładnie taką samą kwotę. Kwota pożyczki jest wolna od odsetek, prowizji i opłat dodatkowych. Najwyższa kwota darmowej chwilówki wynosi obecnie 2500 zł.

Jak spłacić kredyt na dowód?

Większość firm pożyczkowych udziela pożyczek na 30 lub 60 dni. Co ważne, kwoty do spłaty nie możesz rozłożyć na raty. Konieczne jest jednorazowa spłata całości zadłużenia.

Aby spłacić pożyczkę, pożyczoną kwotę wraz z odsetkami i opłatami dodatkowymi przelej na rachunek firmy pożyczkowej. Nie zapomnij, by w tytule przelewu umieścić wymaganą przez pożyczkodawcę treść. W większości przypadków będzie to numer umowy pożyczkowej lub indywidualny identyfikator klienta.

Zanim podpiszesz umowę z pożyczkodawcą i zaciągniesz szybki kredyt na dowód upewnij się, że Twoje możliwości finansowe umożliwiają terminową spłatę zaciągniętego zobowiązania. . Już niewielkie opóźnienia mogą być przyczyną naliczenia wysokich opłat, wynikających z zapisów umowy z pożyczkodawcą.


kredyt na dowód bez zaświadczeń otrzymała maksymalną ocenę : 4.5/5 punktów z 563 klientów firmy.

Operator

double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Spółka nie jest usługodawcą jakiegokolwiek produktu finansowego.

O portalu

CoolFinance.pl jest niezależną porównywarką bankowych i pozabankowych produktów finansowych. Dzięki naszym usługom będziesz wiedział, który kredyt wybrać.