Kredyt z komornikiem

    Kredyt z komornikiem

Stało się. W wyniku niespłaconego zadłużenia Twój majątek zajął komornik. Choć sytuacja wydaje się patowa, nie załamuj rąk. Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze na spłatę komornika, dzięki Coolfinance znajdziesz firmę, która udzieli Ci finansowania. Szybko, bez zbędnych formalności i stosu dokumentów.

Szybka pożyczka Creditronreklama

Szybka pożyczka 300 zł – 15 000 zł
Miejsce 1.

Creditron

reklama
Zadowolenie star
200000
Kwota 1 000 zł - 200 000 zł
RRSO 0 %
Okres do 10 lat

Szybka informacja - Akcji Jedna wolnej pożyczki

Szczegóły oferty

 • Kredyt do 200 000 PLN
 • Spłaty do 120 mies.
 • Odsetki od 0 %

Wymagania

 • Wiek: 18 + lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Pełna zdolność do czynności prawnych

Kontakty

Więcej informacji o firmie Alior Bank SA

Pożyczka do 200 000 zł z RRSO 0 % Więcej informacjireklama
200000
Kwota 1 000 zł - 200 000 zł
RRSO 9,99 %
Okres 6 - 120 miesięcy

Szybka informacja - Akcji Jedna wolnej pożyczki

Szczegóły oferty

 • Szybka pożyczka do 200 000 PLN
 • Długotrwałe spłaty 6 - 120 miesięcy
 • Pożyczka w ciągu 24 godzin
 • Niski RRSO od 9.99 %

Wymagania

 • Wiek: 20-80 lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Pozytywna ocena zdolności kredytowej (posiadanie stałego dochodu)

Kontakty

Więcej informacji o firmie Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna

Pożyczka do 200 000 zł z RRSO 9,99 % Więcej informacjireklama

W sumie mamy termin zrównano 21 kredyty. Ostatnia aktualizacja wykonana dnia 13.05.2024 v 7 godzin 34 minut.

    Kredyt z komornikiem

Podpowiemy Ci co warto zrobić, aby uzyskać pieniądze na spłatę komornika.

Jeśli Twoje mienie również stało się przedmiotem zajęcia komorniczego, możesz otrzymać środki finansowe, które pozwolą Ci na spłatę długów i poprawę trudnej sytuacji finansowej. Nie da się jednak ukryć, że jeśli posiadasz negatywną historię kredytową w BIK-u, a Twoje dane – z powodu zadłużenia - zostały wpisane do rejestrów dłużników – o dodatkowe środki wcale nie będzie łatwo.

Gdzie po kredyt na spłatę komornika?

Z listy potencjalnych pożyczkodawców w pierwszej kolejności należy wyeliminować banki – aby otrzymać kredyt w banku niezbędne jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej. Twojej sytuacji nie poprawią również wpisy do rejestrów biur informacji gospodarczej.

Co z firmami pożyczkowymi? Czy wyrozumiałe instytucje finansowe, które przychylniej patrzą na mniej wiarygodnych klientów zdecydują się dać takiemu pożyczkodawcy kredyt zaufania?

Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest jednoznaczna. Decyzja zależy nie tylko od wewnętrznej polityki firmy pożyczkowej, ale również od wysokości zadłużenia. Zdecydowanie łaskawiej będzie postrzegany niewielki dług w wysokości kilkuset złotych niż ogromne zadłużenie opiewające na tysiące czy nawet setki tysięcy złotych.

Istnieją firmy pożyczkowe, które starannie weryfikują zarówno BIK, jak również bazy biur informacji gospodarczej. Otrzymanie pożyczki w takiej instytucji może okazać się niemożliwe. W przypadku takich pożyczkodawców wysokość zadłużenia będzie miała drugorzędne znaczenie.

Na szczęście, na naszym rynku istnieją również takie firmy, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek osobom z zajęciami komorniczymi.

Pożyczka z komornikiem

Korzystając z usług firmy pożyczkowej, oferującej pożyczki ratalne na spłatę komornika możesz pożyczyć nawet 25 000 zł. W większości przypadków (zwłaszcza przy najwyższych możliwych kwotach pożyczek) decyzja na temat wysokości całkowitego kosztu zaciągnięcia pożyczki poodejmowana jest indywidualnie, w oparciu o sytuację osoby wnioskującej.

Większość pożyczkodawców umożliwia spłatę pożyczki w ciągu maksymalnie 36 miesięcy. Dzięki tak długiemu okresowi spłaty z powodzeniem dostosujesz wysokość miesięcznej raty do własnych możliwości finansowych.

Zwłaszcza w Twojej sytuacji podejmowanie mało przemyślanych decyzji finansowych może być prawdziwym początkiem końca.

Kredyt na spłatę komornika online

Większość pożyczek na spłatę komornika można zaciągnąć online. Dzięki prostej procedurze, minimalnej ilości formalności oraz ekspresowej weryfikacji wniosku możesz otrzymać pieniądze już w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Aby wypełnić wniosek niezbędny będzie dowód osobisty, numer telefonu oraz numer konta w banku.

Uwaga – standardową procedurą, praktykowaną przez instytucje finansowe jest konieczność weryfikacji danych pożyczkobiorcy przez wykonanie przelewu weryfikacyjnej (kwota przelewu jest symboliczna i w zależności od firmy wynosi od 0,01 do 1 zł). Jeśli Twoje konto zostało zajęte przez komornika i nie jesteś w stanie wykonać przelewu, skorzystaj z oferty firmy, która dopuszcza inny sposób sprawdzenia danych. Zazwyczaj są to różnego rodzaju aplikacje, które w bezpieczny sposób łączą się z kontem bankowym pożyczkobiorcy, weryfikując poprawność danych osobowych.

Zaciągasz kredyt z komornikiem? Uważaj na kruczki

Osoba zadłużona, zmęczona przykrymi procedurami windykacyjnymi oraz kłopotliwymi rozmowami z komornikiem pragnie jak najszybciej pozbyć się swojego długu. Niestety, desperacja i psychiczne obciążenia nie są zazwyczaj dobrymi doradcami.

Na spragnionych gotówki pożyczkobiorców czyha bowiem wielu mało uczciwych pożyczkodawców, którzy wykorzystując naiwność zadłużonych klientów, pozwalają sobie na nieetyczne, niezgodne z prawem działania. Zaciągasz kredyt na spłatę komornika? Sprawdź, na co uważać.

Co powinno zwrócić Twoją uwagę?

* Wysokie koszty infolinii. Jeśli na stronie pożyczkodawcy znajduje się numer telefonu, a koszt rozmowy wynosi niespełna 8 zł za minutę – coś jest nie tak. Nikt o zdrowych zmysłach nie każe swoim klientom płacić tak ogromnych pieniędzy za telefoniczną konsultację.

* Niejasne zapisy umowy. Jeśli umowa zawiera zapisy, których nie rozumiesz lub które Twoim zdaniem są podejrzane, nie podpisuj dokumentu. Warto, by z jego treścią zapoznał się ktoś kompetentny. Może to być np. młodszy członek rodziny, prawnik lub zaprzyjaźniony pracownik banku.

* Brak umowy w formie pisemnej. Umowa w formie pisemnej chroni interesy zarówno pożyczkodawcy, jak również pożyczkobiorcy. Jeśli masz do czynienia z kompetentnym partnerem biznesowym, on również będzie nalegał na podpisanie stosownego dokumentu.

* Konieczność wpłaty zaliczki przed weryfikacją wniosku. Jeśli firma pożyczkowa prosi Cię o wpłatę zaliczki przed rozpatrzeniem wniosku – uciekaj jak najdalej. Pożyczkodawca nie ma prawa obciążyć Cię jakimikolwiek opłatami przed rozpatrzeniem Twojego wniosku.

Jeśli przed odpisaniem umowy z pożyczkodawcą cokolwiek wzbudzi Twoje wątpliwości – zatrzymaj się. Pamiętaj, że mało odpowiedzialne decyzje mogą nie tylko nie przenieść oczekiwanych efektów, ale dodatkowo pogorszyć Twoją sytuację. Kredyt na spłatę komornika powinien przecież poprawić Twoją sytuację, a nie stać się źródłem jeszcze większego zadłużenia.


Kredyt z komornikiem otrzymała maksymalną ocenę : 4.5/5 punktów z 565 klientów firmy.

Operator

double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Spółka nie jest usługodawcą jakiegokolwiek produktu finansowego.

O portalu

CoolFinance.pl jest niezależną porównywarką bankowych i pozabankowych produktów finansowych. Dzięki naszym usługom będziesz wiedział, który kredyt wybrać.