SMS kredyt

    SMS kredyt

Chcesz zaciągnąć szybką pożyczkę? Potrzebuje pieniędzy na już, a najlepiej „na wczoraj”? Znajdź firmę, w której możesz wnioskować o dodatkowe środki poprzez SMS. Dzięki naszej porównywarce zrealizujesz swój cel szybko, wygodnie i precyzyjnie. Bez konieczności samodzielnej analizy danych.

Szybka pożyczka Creditronreklama

Szybka pożyczka 300 zł – 15 000 zł
Miejsce 1.

Creditron

reklama
Zadowolenie star
50000
Kwota 2 000 zł - 50 000 zł
RRSO 8,9 %
Okres 4 - 72 mies.

Szybka informacja

Szczegóły oferty

 • W 100% online
 • Od 2 000 do 50 000 zł
 • Możliwość spłaty w minimalnie 4, a maksymalnie 72 miesięcznych ratach

Wymagania

 • Wiek: 21 + lat
 • Posiadać stały adres zamieszkania w Polsce
 • Posiadać udokumentowany stały dochód w Polsce

Kontakty

Więcej informacji o firmie AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Pożyczka do 50 000 zł z RRSO 8,9 % Więcej informacjireklama
200000
Kwota 500 zł - 200 000 zł
RRSO 0 %
Okres 3 – 120 mies.

Szybka informacja - Akcji Jedna wolnej pożyczki

Szczegóły oferty

 • Kredyt do 10 000 PLN
 • Spłaty 3 – 120 mies.

Wymagania

 • Wiek: 18 + lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Pełna zdolność do czynności prawnych

Kontakty

Więcej informacji o firmie Getin Noble Bank SA

Pożyczka do 200 000 zł z RRSO 0 % Więcej informacjireklama

W sumie mamy termin zrównano 22 kredyty. Ostatnia aktualizacja wykonana dnia 6.07.2024 v 10 godzin 05 minut.

    SMS kredyt

Nie trać czasu. Dzięki pożyczce przez sms możesz otrzymać pieniądze już w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku pożyczkowego. Jeśli chcesz wiedzieć jak możesz otrzymać kredyt na sms, przeczytaj nasze wskazówki.

Zaciągnięcie szybkiej pożyczki jest obecnie banalnie proste. Firmy pożyczkowe maksymalnie upraszczają procedury, skracają czas weryfikacji wniosku pożyczkowego oraz ograniczają do minimum ilość niezbędnych formalności. Wszystko po to, by pożyczenie gotówki mogło być łatwiejsze inż kiedykolwiek wcześniej.

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny jest jedynie dowód osobisty, numer telefonu komórkowego oraz konto w banku. Zaciągając sms kredyt nie potrzebujesz nawet dostępu do internetu. Wszystkie niezbędne kroki będziesz w stanie wykonać przy pomocy telefonu komórkowego.

Co ważne, w zależności od Twoich oczekiwań przez sms możesz wnioskować o szybką pożyczkę lub pożyczkę ratalną z okresem spłaty aż do 48 miesięcy.

Jak zaciągnąć kredyt na sms?

W zależności od konkretnej firmy pożyczkowej szczegóły procedury wnioskowania o pożyczkę mogą nieznacznie się różnić. Jednak w większości przypadków pierwszym krokiem będzie wysłanie sms-a na wskazany przez pożyczkodawcę numer telefonu. Wymagana treść sms-a to najczęściej numer PESEL oraz numer dowodu osobistego.

Po wysłaniu wiadomości skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy pożyczkowej, który poprosi o podanie niezbędnych w procesie weryfikacji danych.

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz drogą telefoniczną lub przez sms.

Szybki kredyt na sms

Szybki kredyt na sms okaże się strzałem w dziesiątkę zwłaszcza wtedy, kiedy gotówka potrzebna jest jak najszybciej. Jesteś w sklepie i właśnie zabrakło Ci pieniędzy na materiały budowlane? Na wyprzedaży znalazłaś wymarzoną sukienkę i nie jesteś w stanie przejść obok niej obojętnie?

Już krótka przerwa na kawę wystarczy, by wnioskować o pożyczkę, otrzymać pieniądze i cieszyć się upragnionymi zakupami.

Pamiętaj jednak, że – zaciągając swoją pierwszą pożyczkę przez sms – nie otrzymasz więcej niż 1000 zł. Na spłatę zobowiązania będziesz miał maksymalnie 30 dni.

Jeśli terminowo spłacisz swoją pierwszą pożyczkę, będziesz mógł pożyczyć nawet 3 razy więcej.

Decydując się na zaciągnięcie szybkiej pożyczki nie zapominaj, że opóźnienia w spłacie mogą skutkować naliczeniem dodatkowych opłat, wynikających z zapisów umowy z pożyczkodawcą.

Rzetelna analiza własnych możliwości finansowych jest więc niezbędnym elementem podejmowania odpowiedzialnych, przemyślanych decyzji finansowych.

Jeśli Potrzebujesz większej kwoty, możesz wybrać SMS kredyt na raty.

SMS kredyt na raty

SMS kredyt może otrzymać pożyczkobiorca:

* w wieku 20-80 lat,

* posiadający nr PESEL,

* posiadający stałe źródło dochodu,

* posiadający stałe miejsce zamieszkania,

* nie posiadających negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz BIK S.A.

Zaciągając pożyczkę sms kredyt możesz otrzymać nawet 10 000 zł na okres od 2 do 48 miesięcy. Dzięki możliwości wyboru długości okresu spłaty z powodzeniem dostosujesz wysokość miesięcznej raty do własnych możliwości finansowych. Dzięki temu pokryjesz niezbędne wydatki, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu.

Kredyt na sms – gotówka w zasięgu ręki

Pożyczka na sms to idealne rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się ze swoim telefonem komórkowym. O pożyczkę sms kredyt możesz wnioskować podczas jazdy autobusem, picia porannej kawy lub… wyjątkowo nudnego spotkania.

Taki sposób finansowania nieplanowanych wydatków, będzie strzałem w dziesiątkę dla osób, które nie korzystają z internetu lub nie czują się w jego obsłudze zbyt pewnie.

Ogromnym walorem oferty takiego sposobu finansowania jest również możliwość odbioru pieniędzy w banku, a nawet na poczcie. Dzięki temu szansę na uzyskanie dodatkowych pieniędzy zyskują również osoby starsze lub te, które nie posiadają konta bankowego.


SMS kredyt otrzymała maksymalną ocenę : 4.5/5 punktów z 862 klientów firmy.

Operator

double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Spółka nie jest usługodawcą jakiegokolwiek produktu finansowego.

O portalu

CoolFinance.pl jest niezależną porównywarką bankowych i pozabankowych produktów finansowych. Dzięki naszym usługom będziesz wiedział, który kredyt wybrać.