Poznaj podstawowe dane potrzebne do realizacji transakcji międzynarodowych dla Millenium Bank w Polsce – kody IBAN, SWIFT oraz adres przelewu.

Millenium Bank  – kod SWIFT, IBAN oraz adres

Przelewy międzynarodowe różnią się nieco od tych, które wykonuje się w kraju. W przypadku przesyłania pieniędzy na konta Millennium Bank wymagane będzie podanie kodów, które mogą być nieznane dla kogoś, kto nigdy nie realizował transakcji zagranicznych. Chodzi o SWIFT (BIC) oraz IBAN. Dzięki nim można dokładniej określić konto odbiorcy oraz zidentyfikować jego bank.

  • BIC/SWIFT – indywidualny ciąg znaków, który różni się dla każdego banku świata. Na jego podstawie określa się instytucję, w której odbiorca pieniędzy ma konto. W Polsce korzysta się z pojęcia SWIFT, a w wielu krajach świata BIC. Dla Millennium Bank kod przedstawia się następująco: BIGBPLPW
  • IBAN – międzynarodowy numer konta, który zawsze tworzy się tak samo w obrębie danego kraju. Konta użytkowników rozróżnia się ze względu na kod kraju. Dlatego IBAN to nic innego jak numer konta z przedrostkiem PL.

Te dane pozwolą na łatwe i szybkie zidentyfikowanie odbiorcy wśród wszystkich klientów banków na całym świecie.

Międzynarodowy przelew do Millennium Bank

Przykładowe transakcje międzynarodowe dla banku Millenium będą wymagały podania następujących danych:

  • Kod BIC/SWIFT: BIGBPLPW,
  • IBAN: PL 22 3333 4444 5555 6666 7777 8888,
  • Adres banku: Bank Millennium S.A., ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa.

Od czasu do czasu ktoś może wymagać podania sort code, który znajduje się w numerze konta na pozycjach od 3 do 10 (PL 22 3333 4444 5555 6666 7777 8888).

Podstawowe informacje o Millennium Bank

To jeden z najczęściej wybieranych banków w Polsce. Działa od 1989 roku, przez cały czas prężnie się rozwijając i zapewniając swoim klientom najwyższy standard usług. Bank cieszy się przychylnymi opiniami użytkowników ze względu na nowoczesne rozwiązania bankowości elektronicznej, która z roku na rok odgrywa coraz większą rolę. Właściciele cały czas starają się spełniać zmieniające się wymagania klientów, dostarczając im wygodne warunki do pożyczek, kredytów i innych usług, które cieszą się rosnącym popytem.

Hodnocení kategorie 4.5
Millenium Bank – kod SWIFT, IBAN oraz adres Oceny odwiedzających 4.2/5 z 98 głosów.

Szybka pożyczka Creditronreklama